Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

aktywność fizyczna a stawy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eryk
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 09:55    Temat postu: aktywność fizyczna a stawy Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu większą wagę przykładam do zdrowia, leczenia różnych chorób. Przeglądając internet w poszukiwaniu informacji trafiłem na stronę http://bolikolano.pl/o-synvisc-i-synvisc-one.html i zastanawiam się czy ktoś z Was miał okazję skorzystać już z tej metody? Brzmi całkiem fajnie, pytanie jakie są efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Sty 07, 2017 09:55    Temat postu:

Powrót do góry
Roscoe
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz problem ze stawami, czy interesujesz się zapobiegawczo?
pracodawca
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sty 29, 2017 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z moimi problemami ze stawami jedyne co wchodziło w grę to narciarstwo. I to nie takie ekstremalne, ryzykowne, lecz zwykłe delikatne zjazdy. Miałem wiele problemów, by dobrać sprzęt, na szczęście jak pojechałem na narty Wisła to tam znalazłem jedną świetną wypożyczalnię, w której mi doskonale doradzili, z jakiego sprzętu korzystać, by jak najmniej obciążać stawy.
Powrót do góry
Ajlar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narciarstwo to chyba dyscyplina dość mocno obciążająca stawy Smile Ja na natrach nabawiłam się kontuzji barku. Na razie kupiłam sobie ortezę w sklepie medycznym https://www.medimedi.pl/pl/c/Bark/16 . Mam nadzieję, że chwilowe unieruchomienie barku spowoduje regeneracje stawu.
Powrót do góry
Ozako
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napewno staw odpocznie. Wielu zapmomina o rozgrzewce i rozciąganiu mięśni potem przez nie równe napięcie mięśni stawy źle pracują i potem powstają kontuzje
mrikerson
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup sobie na kolana specjalne opaski, które nie tylko poprawiają wyniki jak i dbają o stawy. Polecam.
Powrót do góry
lebrantL
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam problem z kolanami i biodrami. To po części rodzinne, bo mój tato miał również problemy z biodrami i niedawno miał wymieniany staw biodrowy. Myślę, że też mnie to czeka, ale jeszcze trochę poczekam. Oczywiście oczekiwanie na NFZ na wymianę biodra jest nieziemsko długie i dlatego endoprotezę stawu biodrowego we Wrocławiu http://www.kcmclinic.pl/pl/dla-pacjentow/oferta/ortopedia,140.htm zrobiliśmy w klinice KCM Clinic. Spotkacie tam specjalistów z najwyższej półki, a do tego sprzęt, obsługa powodują, że szybciej wraca się do zdrowia.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lut 02, 2017 20:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: