Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie sporty uprawiacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Abrajka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani, a orientujecie się z czym brac kreatyne? Bo widzę że sporo z Was intensywnie ćwiczy i może planowaliście stosować ten suplement? Mam takie info o trenera http://www.michalwrzosek.pl/suplementacja/jak-brac-kreatyne/ Kto z Was bierze kreatynę i ma doświadczenia w tym temacie? Po jakim czasie pojawiły się u Was jakieś zmiany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Gru 27, 2016 12:13    Temat postu:

Powrót do góry
Elżbieta7
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 19:17    Temat postu: Jakie sporty uprawiacie Odpowiedz z cytatem

Ja jeżdzę konno. Nie mam zbyt dużo czasu ale staram się robić to chociaż raz w tygodniu. Wszystkie potrzebne akcesoria kupuję w sklepie http://horsepol.pl/ i przynajmniej na tym oszczędzam czas, bo mają tam wszystko dla jeżdzca i dla konia. Poza tym uwielbiam jazdę rowerem i też staram się robić to regularnie.
Powrót do góry
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się dużo biegać, a w okresie letnim wędrówki po górach. Zawsze staram się mieć odpowiednio dobrane obuwie. Jestem fanką https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Buty-trekkingowe-damskie-127.html Buty trekkingowe świetnie się sprawdzają. Pamiętać należy by nie kupować butów niedopasowanych. Grozi nam to obtarciami pięt.
Powrót do góry
Matija
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio mocno skupiam się na treningu motorycznym i siłowym http://yakimasport.pl/trening-motoryczny-i-siowy-c-50.html. Staram się bardziej rozbudować dolne partie ciała bo trenując na siłowni trochę je zaniedbałem jak taki typowy Seba co robi tylko klate i bicka. I powiem wam szczerze że taki trening z gumami fajnie stymuluje mięśnie do pracy, nie spodziewałem się tego kupując gumy do treningu motorycznego nie oczekiwałem po nich zbyt wiele a wydaje mi się że włączenia ćwiczeń z ich wykorzystaniem daje fajne efekty.
Powrót do góry
tuchacz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rower w lecie, siłownia zimą, żeby trzymać formę w ryzach. No i od niedawna bieganie, dziewczyna zaraziła mnie trochę tą pasją, szczerze mówiąc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jelonek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przyznam, że jedną z moich ulubionych rozrywek jest joga warszawa. Staram się chodzić regularnie, trzy razy w tygodniu. Po zajęciach z jogi bardzo dobrze się czuję, a także moje ciało jest znacznie bardziej jędrne, z czego jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
monimm82
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Mar 04, 2017 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaczęłam ostatnio pływać i bardzo mi się to spodobało. Już nawet zapisałam się na kurs pływania w http://www.akademiaplywakow.pl/. Myślę, że jak się podszkole to być może w wakacje zrobie sobie kurs ratownika wopr Smile
Powrót do góry
trucker9
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 05, 2017 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często biegam i jeżdżę na rowerze. Mam zamiar kupić sobie teraz okulary przeznaczone właśnie do tych sportów. Dużo dobego przeczytałem o okularach Duatlon marki Ver Sport. Posiada ktoś może? Chętnie poznam Wasze opinie, okulary podobno mają podwójny fotochrom, idealnie dopasowują widoczność do warunków pogodowych a do tego można w nie wczepić wkładki korekcyjne.
Powrót do góry
Ajlar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedys gralem w siatkowke - gralem nawet w III-ligowej druzynie - tak polamatorsko. Jednak kariery nie zrobilem:) Do dzisiaj, a minelo od tamtych wydarzen prawie 20 lat, moja pasja jest 'siatka' - oczywiscie tylko w tv, albo w hali (jako kibic). Kibicuje druzynie ONICO AZS Politechnika Warszawa, a wczorajsza informacja o tym, ze jej trenerem zostanie byly trener naszej polskiej kadry, a mianowicie Stéphane Antiga - bardzo mnie ucieszyla!!
Jesli dodamy do tego sponsora - http://onico.pl/csr - to w nastepnym sezonie ONICO AZS moze walczyc o naprawde najwyzsze cele. W wekend pozegnalny mecz naszego aktualnego trenera Jakuba Bednaruka - u siebie - badzmy w komplecie i godnie go pozegnajmy!!
Powrót do góry
wiosenka_10
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2017 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaczęłam biegać, zrobiło się ciepło, także to doskonała okazja by zadbać o swoje zdrowie. Dodatkowo zaczęłam stosować witaminę D, jakoś najbardziej przekonałam się do vita d express i jestem bardzo zadowolona
Powrót do góry
Tipperka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiscie bardzo spodobała mi się jazda na rowerze, jeżdziłąm nie zbyt do tego przygotowana i teraz chce kupić potrzebny sprzęt. Dla mnie okulary były ważne ale nie miałam za bardzo doświadczania z zakupem. TAkie artykuły https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16547/jakie_okulary_na_rower_wybrac w takich przypadkach sa bardzo przydatne.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 18, 2017 12:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: