Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Studia podyplomowe w warszawie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Przewodnik Warszawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
timon83
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 17, 2013 01:11    Temat postu: Studia podyplomowe w warszawie Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad wyborem dobrego miejsca na studia podyplomowe związane z rachunkowością i podatkami. Jaką uczelnie w warszawie polecacie?
http://www.studiapodyplomowe.net/warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Paź 17, 2013 01:11    Temat postu:

Powrót do góry
EdwarZ
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2014 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajną jeszcze uczelnią w Warszawie jest jeszcze Uczelnia Korczaka. Jest ona jednak tylko do magisterki. Kierunki są głównie humanistyczne. Można tam nawet studiować w ramach platformy e-e-learningowej.
Powrót do góry
misiek.miskowski
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 21, 2014 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukaj na UW.
Powrót do góry
szczeart
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 10, 2014 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezły wybór studiów podyplomowych ma także Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Sam ukończyłem jedno z nich:
"Ochrona informacji niejawnych i danych osobowych". Z pewnością takie studia rzucą nieco więcej światła na obraz dzisiejszej Polski.

Ostatnio zmieniony przez szczeart dnia Sob Maj 06, 2017 10:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leosia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz teraz jest taki ogromny wybór że najlepiej jakbyś popytała wśród znajomych bo Ci którzy robią podyplomówkę będą wiedzieli najlepiej gdzie iść. Jeżeli chodzi o studia podyplomowe to poczytaj sobie tutaj http://praca.gratka.pl/poradnik/art/studia-podyplomowe-szansa-na-zatrudnienie,2315350,art,t,id,tm.html fajny artykuł właśnie na ten temat Smile
Powrót do góry
margo903
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2015 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studia takie to nie wszystko jeszcze z nich trzeba się wybronić pracą. Jeżeli będziecie mieć problem z napisaniem takiej pracy to warto sięgnąć sobie na: http://www.pracedyplomowe.edu.pl , tam na pewno znajdziecie odpowiedź na wasze pytania, wskazówki jak napisać taką pracę lub ją kupić.
Powrót do góry
marynarz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie trzeba kończyć studia podyplomowe. Możesz taniej i wyjdzie prawie to samo na http://www.szkoly.gowork.pl/oferta-edukacyjna/roczna-szkola-policealna/ksiegowosc .
Powrót do góry
ela231
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Mar 05, 2016 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie mogę z czystym sumieniem WSEiZ. W sieci można naczytać się o niej sporo dobrego, wystarczy trochę poszperać. Jeśli chodzi o studia podyplomowe tu http://www.wseiz.pl/pl/dla-kandydata/studia-podyplomowe można sobie popatrzyć na kierunki. Może akurat coś się spodoba Smile
Powrót do góry
tomer
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 20, 2016 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym spróbował w wyższej szkole bankowej - wsb.pl - rzuć okiem jaką mają ofertę (jakie kierunki im zostały) i co Tobie pasuje. Dla mnie było to położenie i dobór kadry naukowej - zwróć na to uwagę!
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam osobiście, że ciekawym rozwiązaniem są studia podyplomowe informatyka dla nauczycieli. Dzięki temu można mieć w szkole dodatkowe godziny. Poza tym można również prowadzić zajęcia w różnych firmach szkoleniowych. Obecnie wielu seniorów jest zainteresowanych informatyką.
Powrót do góry
goszka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi po głowie chodzą studia podyplomowe angielski w przedszkolu. Zawsze chciałam nauczać angielskiego i chyba zdecyduję się na ten kierunek.
Od dawna szukałam idealnego kierunku dla siebie i ten wydaje mi się najodpowiedniejszy.
Powrót do góry
wiola438
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2016 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studia to niestety ciężka sprawa. Wiem to po sobie. Studiowanie daje się we znaki szczególnie wtedy, kiedy przychodzi czas pisania prac magisterskich czy licencjackich. Niektórzy promotorzy potrafią być bardzo upierdliwi. Jeśli ktoś nie radzi sobie z pisaniem odsyłam do http://edutalent.pl/prace-po-polsku/prace-magisterskie . Świetna firma, która oferuje pomoc przy tworzeniu prac magisterskich Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 26, 2016 18:06    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Przewodnik Warszawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: