Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak założyć bloga, który będzie zarabiać.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jenkin
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 20, 2014 10:03    Temat postu: Jak założyć bloga, który będzie zarabiać. Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do osób, które prowadzą blogi. Ogólnie czytałem, że niektóre osoby, dość dobrze sobie radzą prowadząc blogi i po prostu z tego właśnie żyją. Jak z tym jest w rzeczywistości?
Czy rzeczywiście na prowadzeniu blogów może przynosić takie dochody, że nie będzie trzeba pracować?
Czytam różne poradniki takiej jak chociażby ten http://freshmail.pl/blog/ciekawostki/zalozyc-bloga/ i w sumie jest dużo wiadomość odnośnie tego jak założyć bloga, jak go potem prowadzić, ale czy ktoś kto rzeczywiście na tym zarabia mógłby się do tych wskazówek Freshmail odnieść coś dodać? Coś odjąć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Maj 20, 2014 10:03    Temat postu:

Powrót do góry
misiek.miskowski
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 21, 2014 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet ten sławetny Kominek nie zarabia na swoim blogu tyle, żeby móc się konsekwentnie obijać. Musiałby zarzucić stronę reklamami...

A zacząć trzeba od... talentu pisarskiego!
Powrót do góry
marta84
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 07, 2014 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, podstawa to pozycjonowanie strony i dobra treść. Tu przykład strony, która powoli jest rozwijana i promowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pola
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 10:47    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

A czy jest sens dodawać na blogu artykuły sponsorowane?
jako forma zarobienia na blogu i oczywiście nienachalnego podrzucania czytelnikom ciekawych tresci?
Powrót do góry
Wiosenka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 11, 2014 06:14    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Pola, myślę że jak najbardziej, oczywiście pod warunkiem, że to będą ciekawe artykuły sponsorowane zgodne z tematyka bloga, a nie nachalna reklama czegoś, co Twoich czytelników nie interesuje (np. art o kafelkach na blogu o odzieży czy modzie) Smile
Samo szukania dobrych reklamodawców ma w tym miejscu duże znaczenie - mozesz próbowac sama, albo przez serwisy do tego stworzone, np: http://www.whitepress.pl/ itp, gdzie można znaleźć klientów na artykuły sponsorowane z różnych branż i jednocześnie są to arty wysokiej jakości, które chce się czytać.
Powrót do góry
klasen
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musiałbyś mieć kilka tysięcy odwiedzin dziennie żeby coś zarabiać a to jest bardzo trudne , twoje teksty musiałyby być świetne i strona znana.
kajko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje aby mieć zysk z bloga muszą być wejścia oraz musisz mieć ciekawe wpisy .A może skorzystaj z firmy ditum.org http://www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html która zajmuje się pozycjonowaniem .Dzięki niej w wyszukiwarce zawsze twój blog będzie znajdował się na czołowych miejscach więc i zaglądających będzie więcej .
Powrót do góry
Ludwik91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy tego nie ogarniałem ;p da się na tym wgl jakoś zarobić ?
Makaron
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 31, 2014 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno założyłam bloga i również chcialabym na nim zarobić Smile Słyszałam, że liczą się wartościowe treści no to moje artykuły są raczej ok - http://modatojaity.wordpress.com/2014/07/28/damskie-bransoletki/ . Jak mogłabym na tym zwiększyć ruch? Bo bez ruchu z reklam dużo nie zarobię Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pryzmatowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 22, 2014 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama chciałabym założyć w przyszłości jakiegoś bloga i na nim zarabiać...ale wciąż brakuje mi dobrego pomysłu na jego całokształt. W najbliższym czasie zamierzam jednak przeczytać książkę sławetnego Kominka na temat blogowania i być może coś ciekawego przyjdzie mi do głowy. Wiem natomiast, że bez wątpienia trzeba też zainteresować się reklamą i działaniami w typie marketingu szeptanego, aby nie utonąć w morzu innych zbliżonych tematycznie blogów. Niestety sieć to rozległa dżungla i trzeba w niej walczyć zaciekle o przetrwanie.
Powrót do góry
Wodnik40
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2014 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest żeby treści jakie chcesz przekazać były interesujące. Po za tym musisz zdecydować sie na odpowiednie pozycjonowanie. Wiele dobrego słyszałem o tej firmie http://seofabryka.pl/ , zajmują się pozycjonowaniem od dłuższego czasu wiec spokojnie pomogą CI wypromować bloga.
Powrót do góry
kostka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 27, 2014 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wodnik40 napisał:
Ważne jest żeby treści jakie chcesz przekazać były interesujące. Po za tym musisz zdecydować sie na odpowiednie pozycjonowanie. Wiele dobrego słyszałem o tej firmie http://seofabryka.pl/ , zajmują się pozycjonowaniem od dłuższego czasu wiec spokojnie pomogą CI wypromować bloga.

Też słyszałam od koleżanki, że dobrze robią to co robią i że warto właśnie wykupić szczególnie tę opcję z abonamentem http://seofabryka.pl/pozycjonowanie-abonament/
Wiem, że w ofercie mają też takie zwykłe pozycjonowanie płatne za efekty.

Ostatnio zmieniony przez kostka dnia Czw Paź 30, 2014 19:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Krzysio97
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 28, 2014 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie myślałem że nad tym można coś zarobić Smile Ale jeśli tak to może warto się czegoś nauczyc.
Szashka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 27, 2014 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysio97 napisał:
Nigdy nie myślałem że nad tym można coś zarobić Smile Ale jeśli tak to może warto się czegoś nauczyc.

Z tego co czytałem to najlepsi polscy blogerzy potrafią i wyciągnąć 100 tys. zł + miesięcznie. Więc jakby nie patrzeć nie są to małe pieniądze.
Co do nauki to akurat w blogowaniu musisz dobrze pisać. Bardzo dobrego bloga na szablonie z CMS'em możesz kupić za 300-400 zł. Więc to nie jest jakiś wydatek. Rafał Kokosiński wykonuje takie projekty i te które widziałem są naprawdę bardzo ładne, jak to dokładnie wygląda możesz przeczytać na stronie http://webimporter.pl/ którą Rafał prowadzi, na start nic lepszego w takiej cenie raczej nie znajdziecie.
Powrót do góry
Tracja
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale z tego pewnie dużej kasy nie ma więc strata czasu tak mi się wydaje, zresztą trzeba się na tym troszkę znać
Reklama

Wysłany: Pon Gru 08, 2014 10:03    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: