Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent dla teściowej
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daria56
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 17:11    Temat postu: Prezent dla teściowej Odpowiedz z cytatem

Moja teściowa jest bardzo elegancką kobietą, lubiąca wszelkiego rodzaju kosmetyki, perfumy. Zbliża się dzień jej urodzin i zastanawiam się nad jakimś fajnym zestawem kosmetyków do twarzy. Perfumy już ode mnie otrzymywała wiele razy, tak więc teraz coś innego. Po przeszukaniu neta znalazłam takie kremy: https://sklep.farmona.pl/kremy-przeciwzmarszczkowe-205. Są tam fajne kremy dla kobiet 55+ i tak się zastanawiam nad ich zakupem. Myślicie, że dobre będą te kremy? Nie znam tej firmy, ale z tego co widzę to mają całkiem fajną i bogatą ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Paź 19, 2015 17:11    Temat postu:

Powrót do góry
milka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odradzam krem, bo może się poczuć urażona. Już lepiej kupić wodę toaletową.
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Paź 25, 2015 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może lepiej coś konkretnego. Ja mam zamiar poszukać czegoś na stronie electro.pl ja chyba kupie porządny aparat fotograficzny mojej teściowej. Bo ten co ma to pamięta czasy bardzo odległe. Niech zdjęcia które robi, maja barwę i będą wyraźne.
Powrót do góry
sylwia4012
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 26, 2015 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może kup jej kwiaty do posadzenia w ogrodzie? To raczej zawsze się sprawdza. Widziałam na http://florexpol.eu/313-tulipany ładne tulipany. Na pewno wpadną jej w oko Smile I nic nie ryzykujesz takim prezentem.
Powrót do góry
joannaS
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 27, 2015 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no kwiaty do ogrodu dla teściowej? Moja od razu strzeliłaby przysłowiowego focha he he:P Wydaje mi się, że idealnym prezentem dla teściowej byłyby zabiegi kosmetyczne takie jak np tu http://taakiprezent.pl/pl/k/Zabiegi-kosmetyczne Każda kobieta lubi o siebie zadbać niezależnie od tego ile ma lat. Jeśli zabieg nie spodoba się twojej teściowej to możesz jeszcze pomyśleć o perfumach. Ja mamie jakiś czas kupiłam jej wymarzone i była bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Tytuz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakieś zabiegi medycyny estetycznej? Rzuć okiem tutaj http://karolinakusnierz.pl/
Powrót do góry
cela55
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 15, 2016 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja teściowa podczas ostatniej wycieczki wypatrzyła meble kuchenne w Grodzisku Mazowieckim i tylko o tym mówi. Dobrze że ma 3 synów i każdy ma już swoją rodzinę. Zrzucamy się wszyscy i niech ma:) Należy jej się bo to złota kobieta. Najlepiej spełnić czyjeś marzenie.
Powrót do góry
milka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 15, 2016 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak macie na to środki - czemu nie? Ja mojej kupiłam ostatnio jakieś dekoracje do salonu.
malina20
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 15, 2016 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm ja ostatnio swojej kupilam krem, do glowy mi nie przyszlo, ze moglo ja to urazic;) Wygladala na zadowolona...
NightCity
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 17, 2016 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przyjęłam taką taktykę kupowania prezentów teściowej, że proszę ją żeby sama sobie coś wybrała i wtedy mam pewność że będzie to prezent trafiony i będzie z niego zadowolona. Przy swoich ostatnich urodzinach wybrała sobie z oferty z Reserved sukienkami na Domodi i tylko mnie dopytywała, kiedy przyjdą bo nie może się doczekać kiedy je założy.
Powrót do góry
Kali
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zajrzyj najpierw tutaj http://onemarket.pl/na-prezent Wink
Kocalik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 28, 2016 07:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś kupiłam teściowej ten krem http://szydlowiecki.eu/poradzic-sucha-swedzaca-skora-powiek-trakcie-menopauzy/ i trochę była naburmuszona że daję jej coś na zmarszczki ale po czasie była bardzo wdzięczna, bo ten krem pomógł. Może zrób to samo?
Powrót do góry
MartynaZ
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 05, 2017 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, może coś na zmarszczki? Pytanie: jak walczyć ze zmarszczkami przecież zadaje sobie wiele kobiet. Krem jakiejś dobrej firmy mógłby być okej. Na http://www.vichy.pl/blog/anti-ageing/vmag59947.aspx widziałam parę porad na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jelonek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może coś do mieszkania? Na przykład ciekawą dekorację. Ostatnio całkiem modne stały się plakaty w ramie. Wybór wzorów takich plakatów jest naprawdę duży więc jestem pewna, że wybierzesz coś dla teściowej.
Powrót do góry
OliV
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, jak dobrze żyjesz z teściową. Najlepiej byłoby zapytać czy o czymś marzy, lub czegoś nie potrzebuje. Podczas ostatniej rozmowy przy kawie, dowiedziałam się, że najbardziej cieszyłaby się z kosmetyków, cieni czy tuszu do rzęs. Jednak pod koniec rozmowy, wygadała się, że zepsuł jej się ciśnieniomierz a nie ma pojęcia gdzie może kupić nowy. Powiedziałam, że to dla niej załatwię ale zamiast kupić go w jej imieniu, zamówiłam jeden z modeli marki Omron https://kredos.pl/cisnieniomierze/cisnieniomierz-omron-mit-elite-plus-specyfikacja. Jest to jeden z lepszych modeli dostępnych w sklepie, więc postanowiłam, że nie będę oszczędzać na sprzęcie który ma za zadanie kontrolować ciśnienie, oraz przeprowadzać jak najdokładniejszy pomiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Wto Cze 06, 2017 17:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: