Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

easy go - dobre wózki ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 12:43    Temat postu: easy go - dobre wózki ? Odpowiedz z cytatem

czy ktoś z Was ma jakiekolwiek doświadczenia z wózkami firmy Easy Go ? Muszę kupić w najbliższym czasie jakiś wózek 3w1 i słyszałam, że warto zainteresować się ofertą tej firmy. Nie mam kompletnie zielonego pojęcia w tej dziedzinie bo to będzie nasze pierwsze dziecko Smile z góry dzięki za informacje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 12, 2019 12:43    Temat postu:

Powrót do góry
mośka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o wózkach nic mi nie wiadomo, ale mamy fotelik samochodowy z tej firmy i sprawuje się super Smile porządny, bezpieczny i niedrogi. Myślę, ze wózki też są okej ale może ktoś jeszcze się wypowie.
Powrót do góry
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja posiadam wózek tej firmy model Optimo i jestem z niego bardzo zadowolona. Wózek posiada lekki aluminiowy stelaż, przestronne i wygodne siedzisko z regulowanym oparciem które może być zamontowane tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Łatwo i wygodnie się go prowadzi a na spacerze sprawuje się bez zarzutu.
Powrót do góry
venna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lut 17, 2019 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to fakt mają i dobre foteliki i świetne wózki ( a do tego w bardzo przystępnych cenach :p ). optimo faktycznie jest super, można go kupić i w wersji 3w1 i w samej wersji spacerowej ( tą mamy). dobra jakość, mocne koła, niezła amortyzacja.
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuje Wam bardzo za informacje Smile w sumie potwierdziłyście to co już wcześniej o nich słyszałam. Postaram się jeszcze w tym tygodniu podjechać do jakiegoś sklepu z wózkami i obejrze go tam sobie na żywo Smile
Powrót do góry
venna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokąłdnie tak ja też tak zrobiłam a potem jak już byłam zdecydowana to zamówiłam go online Smile jak nie zapomnisz to daj znać czy udało się coś wybrać Smile Powodzenia i miłych zakupów Smile
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłam, widziałam i kupiłam ( od razu nie chciałam czekać na zamówienie online heh ). Póki co jestem zachwycona, prezentuje się świetnie i licze na to, że tak samo będzie się prowadził Smile
Powrót do góry
inigkaterina
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie miałam. Ale zanim kupisz to może zastanów się nad przetestowaniem od kogoś co ma?
Powrót do góry
venna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viktoria90 haha no i super, że się udało Smile jak bedziesz mieć chwle to daj znać jak tam wrażenia po spacerach ale jestem pewna, że jesteś zadowolona Smile a teraz pogoda coraz bardziej sprzyja na takie długie wypady Smile
Powrót do góry
nunek3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również posiadam wózek tej firmy , a dokładnie model Optimo i jestem z niego bardzo zadowolona. Świetny wygląd, pełne wyposażenie oraz przydatne funkcje które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo. Dużą zaletą wózka jest możliwość zamontowania siedziska spacerówki przodem lub tyłem do kierunku jazdy.
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

venna oj tak jestem zadowolona Smile dzięki bardzo za polecenia! Po pierwszych spacerach ( póki co po mieście) wrażenia jak najbardziej pozytywne.
Powrót do góry
venna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 05:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i super, o to chodziło Smile sama wiem po sobie, że dobry wózek to podstawa. nie dość, że rodzic powinien miec komfort jego prowadzenia, czyszczenia itd to jeszcze dziecko powinno byc w nim w pelni bezpieczne Smile
Powrót do góry
patrycjagie
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 08:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam że to dobre wózki chociaż akurat ja kupiłam x-landera. Wydaje mi się on solidniejszy, można też go kupić w bardzo modnych teraz kolorach które bardzo mi się podobają. Ma też więcej bajerów i można zamówić go online nawet na próbę.
Powrót do góry
remka13
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z wami, że warto zdecydować się na wózek marki Easygo. Sama posiadam właśnie spacerówkę Easygo a dokładniej model Quantum Air. Wózek jest bardzo fajny, posiada pompowane amortyzowane koła oraz szerokie siedzisko. Do tego prowadzi się go lekko i przyjemnie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 11, 2019 20:39    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: