Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobre sklepy z ciuchami
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
charlotte1991
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi dzisiaj w oko wpadła koszulka strazacka z http://rescuesystem.pl/t-shirty/507-koszulka-strazacka-psp-panstwowa-straz-pozarna.html Chyba złożę tam wieksze zamówienie do naszej remizy. Czas najwyższy uzupełnić zapasy bo powoli wszystko sie kończy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 26, 2019 14:32    Temat postu:

Powrót do góry
ona445
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Ci na dobrych jakościowo rzeczach sportowych na przykład na koszulka rowerowa, to polecam rozejrzeć się po tym sklepie, bo znajdziesz tam więcej perełek Razz
Powrót do góry
Jaśkaa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o buty to znajoma poleciła mi taki sklep https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie-100.html jak dla mnie jest ekstra, ogromny wybór w bardzo atrakcyjnych cenach. Coś mi się wydaję,że od razu kupię jakieś buty dla męża, bo juz nalazłam tam idealne dla niego.
Powrót do góry
koniczyna800
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie śledzenie trendów polega na oglądaniu tego co widać na ulicach. I jeszcze nigdy nie było tak, że coś mi się spodobało. Jeżeli chodzi o mój styl to wybieram to w czym czuję się dobrze. Świetne ciuchy ma sklep https://moodo.pl/ . Idealnie się sprawdzają.
Powrót do góry
yorknew
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli lubisz, to polecam Ci rozejrzeć się za koszulki narodowe. Dobry, nieoszukany materiał, fajne grafiki i wszystko utrzymane w dobrym klimacie Wink Polecam się zainteresować!
Powrót do góry
Strelka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie można znaleźć bardzo duży wybór fajnych miejsc, gdzie warto zaopatrywać się w ciuchy. Ja już zdecydowanie przekonałam się do takich zakupów. Zajrzyjcie sobie na stronkę https://fabrykaskarpet.pl/s/2/skarpetki-damskie Ja to znalazłam ciekawe skarpetki damskie, a takie dodatki bardzo fajnie wyglądają, nawet w eleganckich stylizacjach
Powrót do góry
sliwka7
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doceniasz styl i klasę, lubi dobrze skrojone rzeczy i materiały, które są najlepszej jakości? Wszystko to znajdziesz na merg.pl! W ich sklepie internetowym spotkasz naprawdę fantastyczne dodatki i ubrania, które zachwycą Cię tak jak ta cudowna sukienka:

Śmiało, zajrzyj do nich już dzisiaj! Smile

Ostatnio zmieniony przez sliwka7 dnia Czw Kwi 25, 2019 11:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
kasia24
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja polecam sklep internetowy Fasardi, gdzie znajdziecie szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Ostatnio przyszła do mnie sukienka bordo, którą zamówiłam na tej stronie i jestem zachwycona. Ma przepiękny kolor i wygodny materiał, a dodatkowo jest dostępna w bardzo przystępnej cenie! Polecam sprawdzić! Very Happy
Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei bardzo lubię ten sklep internetowy Infinity fashion Mają bardzo duży wybór sukienek, koszul, bluzek itd. Zastanawiam się nad zrobieniem tam większych zakupów w maju bo po czyszczeniu szafy niewiele w niej zostało.
Powrót do góry
Stylowa123
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zauważyłam w sklepie Eye For Fashion jest wiele sukienek na lato. Jedną z nich poleciła Kasieless sukienka w kwiaty prezentowała się na niej znakomicie. Chyba sama się na taki krój skuszę Smile
Powrót do góry
AgataGie
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie mam jakichś ważnych spotkań czy umówionych wyjść, to najzwyczajniej zawsze chodzę w jakimś t-shircie z nadrukiem. Ale bardzo nie lubię jak ktoś ma takie ubrania jak ja (tak już kobiety mają, faceci tego nie zrozumią), więc szukałam czegoś nietuzinkowego - znalazłam drukarnię z koszulkami, na których mają własne projekty. Część naprawdę przypadła mi do gustu i od razu zamówiłam kilka sztuk z https://fantastycznekoszulki.pl/. Są naprawdę super - jakość materiału dobra, a nadruku jeszcze lepsza. Kilka prań i nie widać śladów zużycia Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sie 14, 2019 19:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Strona 19 z 19
Skocz do: