Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Monitoring GPS jaki wybrać?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yosik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 08:01    Temat postu: Monitoring GPS jaki wybrać? Odpowiedz z cytatem

Moje pytanie brzmi identycznie jak tytuł tematu, czyli na jaki sprawdzony system monitoringu GPS warto postawić? Chodzi mi tutaj przede wszystkim o pewność co do tego gdzie znajdują się auta oraz m.in kontrolę nad ilością zużywanego paliwa. Czy macie w tym doświadczenie i jesteście mi w stanie doradzić, bądź jakieś rozwiązania odradzić?
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lip 10, 2019 08:01    Temat postu:

Powrót do góry
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci zapoznanie się z ofertą systemy Flotman, który moim zdaniem jest świetna propozycją w zakresie wyboru skutecznego rozwiązania które może ułatwić Ci przede wszystkim kontrole nad swoimi samochodami w firmie zarówno jeśli chodzi o stan paliwa, lokalizację GPS, czy m.in dodatkowe i łatwiejsze pozyskanie zleceń dzięki giełdzie TimoCom oraz Trans24
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marekk32 napisał:
Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci zapoznanie się z ofertą systemy Flotman, który moim zdaniem jest świetna propozycją w zakresie wyboru skutecznego rozwiązania które może ułatwić Ci przede wszystkim kontrole nad swoimi samochodami w firmie zarówno jeśli chodzi o stan paliwa, lokalizację GPS, czy m.in dodatkowe i łatwiejsze pozyskanie zleceń dzięki giełdzie TimoCom oraz Trans24

Podzielam pozytywną opinię na temat Flotman, ponieważ widzę naprawdę fajne zmiany w zakresie systemu, który stale się rozwija i jest coraz dokładniejszy oraz kontroluje więcej parametrów. A żeby biznes był jak najbardziej opłacalny to warto właśnie zwrócić na to szczególną uwagę, bo konkurencja też nie śpi.
Powrót do góry
Jasiek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi bardzo ciekawie, ja nie do końca jestem jeszcze obeznany wśród tego typu systemów ponieważ dopiero tak naprawdę zaczynamy swoją przygodę z transportem. Jednak jak już uda nam się rozwinąć skrzydła to na pewno nad tym pomyślimy, bo chcemy prowadzić biznes z pełną odpowiedzialnością i też licząc na stały rozwój, więc temat jak najbardziej nam się przyda.
Powrót do góry
MarcinR1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie będę odstawał od wypowiedzi poprzedników bo Flotman jak najbardziej należy do czołówki jeżeli mówimy tutaj o funkcjonalności, zakresie działania, wsparcia obsługi oraz przede wszystkim jakości przygotowania to nie można się przyczepić. Jest jak do tej pory najlepszą opcją z tych, które do tej pory stosowałem i liczę na to, że już tak zostanie (chociaż w naszej firmie jest od kilku ładnych lat).
Powrót do góry
Yosik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że fajnie się temat rozwija więc chętnie sprawdzę rozwiązania, które proponujecie. Dobrze, że jednak Flotman też ma pozytywne recenzje bo to znaczy, że jednak miałem dobrego nosa co do systemu który warto wziąć uwagę przed podjęciem konkretnej decyzji. Tematu nie zamykam i czekam jeszcze na dodatkowe informacje, a jak się ostatecznie zdecyduje to postaram się dać Wam znać.
Powrót do góry
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co i jeżeli będziesz jeszcze coś chciał się od Nas dowiedzieć to pisz, pewnie nie tylko ja się jeszcze tutaj odezwę. Natomiast jak już jest jasne to czekamy na konkretne informacje i oczywiście twoje zadowolenie z wykorzystanego systemu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 10:39    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: