Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szpital - prywatny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sprawy Naszego Miasta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karola 111
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym szpitalem jest Szpital św .Elżbiety. Mają tam wielu bardzo dobrych specjalistów. Naprawdę warto tam się leczyć .Praktycznie wszystkie specjalizacje w jednym miejscu. Nowoczesny sprzęt medyczny.Są też przychodnie, moja mam tam sie leczyła na oddziale proktologicznym i bardzo zadowolona z opieki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Kwi 27, 2019 17:40    Temat postu:

Powrót do góry
Madameadame2
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że jeżeli chcecie liczyć na szybką i profesjonalną opiekę medyczną to w większości przypadków niestety trzeba udać się na prywatne leczenie. Często też, w szczególności gdy opiekujemy się osobami starszymi to trzeba stworzyć im odpowiednie warunki w domu do tego aby te mogły normalnie funkcjonować. Tu może wam pomóc sklep medyczny https://www.brandvital.eu/ Znajdziecie tu łóżka szpitalne, materace odleżynowe, kule, balkoniki i inne urządzenia medyczne. Także można postawić na wypożyczenie sprzętu medycznego zamiast go kupować.
Powrót do góry
Mermagda0
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sami zobaczycie jak popytacie się jak będzie wyglądać leczenie, operacja na NFZ. Czasami jest tak ze po prostu nie macie tyle czasu żeby doczekać się aż ktoś was przyjmie państwowo. Ja teraz zamierza zabrać babcie na operacje zaćmy do https://blikpol.pl/operacja-zacmy Będzie to szybko i profesjonalnie zrobione przynajmniej.
Powrót do góry
Byt44
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 21:29    Temat postu: U DoktorA Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z prywatnej kliniki, dokładnie z https://www.doktora.pl/. Świadczą ogromną ilość dobrych zabiegów i metod leczenia Smile.
Powrót do góry
Pozytywna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z prywatnych klinik Smile ostatnio odkryłam Multiclinic - jest dalej ale warto Smile specjalistyczna obsługa i świadczone usługi na najwyższym poziomie. Ostatnio skorzystałam z opieki hepatologa Łódź prywatnie Smile można umówić się na wizytę tutaj https://multiclinic.pl/o-klinice/nasi-lekarze/hepatolog-choroby-zakazne/ Smile
Powrót do góry
sebek12
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy okazję przy chorobie mamy ze szpitala Medicover korzystać i wiem, że teraz w każdej sytuacji tylko tam - nie ma porównania jeśli chodzi o obsługę, podejście personelu, warunki. No w ogóle - wiecie o co chodzi, zupełnie inny poziom leczenia
Powrót do góry
Abi Ubu
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W prowadzeniu działalności leczniczej prywatnie dość istotne jest, by prawidłowa segmentacja medycznego pozwoliła nam wyłonić niszę, w której mamy szansę na konkurencyjność wobec dużych podmiotów.
Powrót do góry
Anetta3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myslicie o domach seniora? Wedlug mnie dobrze ze cos takiego jest - niekazdy jest w stanie objac calodobowa opieka naszego bliskiego, ktory boryka sie z roznymi chorobami w podeszlym wieku. Akurat moaj ciocia nie chciala isc do szpitala- zle sie jej kojarzą takie miejsca i nie dziwie sie jej. Przebywa obecnie w Domu Seniora w Piotrkowie Kujawskim - nazywa się Pod Topolami https://podtopolami.eu/ - personel ktory tam pracuje doklada wszelkich staran aby seniorom bylo jak najlepiej - atmosfera jest niezwykle rodzinna .Oby bylo wiecej takich miejsc w Polsce
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa jest prosta. Jeśli mówimy o jakiejkolwiek działalności w branży medycznej, to zawsze powinniście wykorzystywać najbardziej sprawdzone rozwiązania, które wesprą Waszą firmę. Jeśli planujecie konkretne inwestycje, to z pomocą może przyjść Wam finansowanie oferowane przez http://www.medfinance.pl/dla-dostawcow Jestem przekonany, że dzięki temu będziecie w stanie osiągnąć najlepsze efekty, sami się o tym przekonajcie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sie 13, 2019 09:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sprawy Naszego Miasta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: