Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Magiczna Klinika w Warszawie, co sądzicie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 17:08    Temat postu: Magiczna Klinika w Warszawie, co sądzicie? Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim Smile chyba w końcu nadszedł ten czas, by wybrać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Czy ktoś z Was zna Magiczną klinikę i podzieli się opinią ? Ceny mają bardzo atrakcyjne, jestem ciekawa jak to wszystko wygląda w praktyce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 08, 2019 17:08    Temat postu:

Powrót do góry
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłam i polecam Smile mają bardzo dobre ceny ale to nie znaczy, że pracują na gorszych produktach - wręcz przeciwnie Smile powiększałam u nich usta i uważam, ze są bardzo profesjonalni i znają się na rzeczy. Ja akurat byłam na spotkaniu w Bydgoszczy Smile
Powrót do góry
mośka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja byłam na lipolizie, w Wawie właśnie Smile tez mam jak najbardziej pozytywne odczucia. Super mili, otwarci i komunikatywni ludzie. Lekarz zajął się mną profesjonalnie, przeprowadził konsultację, opowiedział o zabiegu. Efekty mówią same za siebie Smile
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuje Wam bardzo za informacje Smile Potwierdziłyście to co już wcześniej o nich słyszałam i tylko utwierdziłyście w przekonaniu, że warto Smile
Powrót do góry
sylwia4012
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też miałam okazję korzystać z usług Magicznej Kliniki i również jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta. Sporym plusem jest również to, że często można trafić u nich na promocyjne ceny więc warto na bieżąco śledzić ich stronę.
Powrót do góry
abednarz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Maj 18, 2019 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylwia4012 napisał:
Ja też miałam okazję korzystać z usług Magicznej Kliniki i również jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta. Sporym plusem jest również to, że często można trafić u nich na promocyjne ceny więc warto na bieżąco śledzić ich stronę.

Jaki zabieg u nich wykonywałaś? Ja chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat powiększania ust bo chciałabym nieco podreperować swoje. Wiesz może czy zabieg jest bardzo bolesny i w jakim znieczuleniu go wykonują? Ogólnym czy miejscowym?
Powrót do góry
wiola438
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Maj 18, 2019 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robiłam u nich usta. Nic się nie martw w ogóle nic nie boli. Opuchlizna zeszła bardzo szybko a same usta wyglądają super. Pani doktor na prawdę zna się na swoim fachu i wie jak zrobić, aby nie przedobrzyć
Powrót do góry
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecne promocje bardzo kuszą. Sama zapisałam sie na korektę zmarszczek, bo niestety lata mijają. Plus jest taki, że Magiczna Klinika jest nie tylko w jednym mieście.
Powrót do góry
abednarz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiola438 napisał:
Ja robiłam u nich usta. Nic się nie martw w ogóle nic nie boli. Opuchlizna zeszła bardzo szybko a same usta wyglądają super. Pani doktor na prawdę zna się na swoim fachu i wie jak zrobić, aby nie przedobrzyć

A wiesz może, czy można się u nich umówić na jakieś konsultacje przed zabiegiem aby wszystko dokładnie obgadać? Nigdy nie wykonywałam tego typu zabiegu więc chciałabym wcześniej dowiedzieć się co nieco.
Powrót do góry
wiola438
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, bez problemu możesz się umówić. Wszystko ci lekarz wyjaśni i odpowie na wszystkie twoje pytania. Nic się nie martw.
Powrót do góry
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Maj 25, 2019 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No potwierdzam, nie miałam okazji być w innej klinice z tak profesjonalnym podejściem i obsługą. Dla nich ważny jest pacjent/klient a także jego dobro, zadowolenie i bezpieczeństwo.
Powrót do góry
abednarz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiola438 napisał:
Tak, bez problemu możesz się umówić. Wszystko ci lekarz wyjaśni i odpowie na wszystkie twoje pytania. Nic się nie martw.

A ta konsultacja jest dodatkowo płatna czy już wliczona w cenę zabiegu?
Powrót do góry
wiola438
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka konsultacja to norma w Magicznej Klinice i nie jest dodatkowo płatna - ma na celu dobór zabiegu, poznanie oczekiwań klientek, ewentualnych przeciwwskazań no i lekarz ogólnie przeprowadza wywiad, który mu pomoże zrobić co potrafi najlepiej jak może.
Powrót do góry
adik356
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magiczna Klinika jest jedną z najlepszych. Takich cen nie ma nigdzie a na prawdę standardy maja bardzo wysokie. Każdy zabieg zakończony pełnym sukcesem.
Powrót do góry
abednarz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiola438 napisał:
Taka konsultacja to norma w Magicznej Klinice i nie jest dodatkowo płatna - ma na celu dobór zabiegu, poznanie oczekiwań klientek, ewentualnych przeciwwskazań no i lekarz ogólnie przeprowadza wywiad, który mu pomoże zrobić co potrafi najlepiej jak może.

Super, że coś takiego oferują. Wiadomo, jak ktoś pierwszy raz decyduje się na jakiś zabieg może mieć wątpliwości a takie konsultacje na pewno pomogą je rozwiać.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Cze 06, 2019 18:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: